Estetyka

Czym jest makijaż permanentny

Natura nie zawsze obdarza nas wyglądem, o jakim marzymy. Często kompleksy sprawiają, że obniża się poczucie naszej wartości. Na szczęście współczesna kosmetologia estetyczna w prosty i niemal bezinwazyjny sposób potrafi nam teraz pomóc. Makijaż permanentny to coraz częściej wybierany przez kobiety (i nie tylko) sposób na podkreślenie swojej urody i poprawę pewnych jej mankamentów. Czym jest makijaż permanentny? Jak działa? Czy można wykonać go bezboleśnie w Warszawie?

Co to jest makijaż permanentny?

Gdyby policzyć, jak długo zajmuje nam codzienny makijaż każdego dnia, wyszłoby z tego kilka dni urlopu w ciągu roku. A gdyby tak odjąć sobie pracy o poranku i wstawać każdego dnia z perfekcyjnie podkreślonymi brwiami, kreską na oku lub ustami nie wymagającymi nakładania szminki? To możliwe dzięki makijażowi permanentnemu. Jak sama nazwa wskazuje, makijaż permanentny to trwały sposób na poprawę urody przy wykorzystaniu profesjonalnego tuszu wprowadzanego pod skórę. Nie należy jednak mylić makijażu permanentnego z tatuowaniem. W tym przypadku, tusz wprowadzany jest w znacznie płytsze warstwy skóry. Dzięki temu po kilku latach ulega jaśnieniu i swego rodzaju zatarciu. Należy więc pamiętać, że makijaż permanentny nie jest wykonywany na krótką chwilę, stąd też wybór linergistki, czyli osoby, która go wykona, powinien być przemyślany.

Rodzaje makijażu permanentnego

W świecie kosmetologii estetycznej, istnieje kilka najczęściej wybieranych typów makijażu permanentnego. To jednak nie znaczy, że istnieją tylko one, bo dziedzina ta rozwija się niezwykle prężnie i oferuje swoim klientom, coraz to nowsze zabiegi.

Można skorzystać więc z zabiegów:

  • makijażu permanentnego brwi (makijaż permanentny brwi metodą pudrową, włosa, cienia, microblading)
  • makijażu permanentnego ust
  • makijażu permanentnego kreski na powiece
  • makijażu permanentnego skóry głowy
  • makijażu permanentnego zarostu
  • makijażu permanentnego zakoli (u kobiet i u mężczyzn)
  • makijażu permanentnego piegów
  • kosmetycznej pigmentacji blizn

W zależności od potrzeb Klienta, każdy makijaż permanentny można wykonać indywidualnie, lub w połączeniu z innymi, dla uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu. W naszym gabinecie NM Estetyka, wykonujemy makijaż permanentny najnowszą techniką, dbając o najlepsze produkty i zadowolenie Klientek. Stawiamy na naturalny efekt, bez nadmiernego przerysowania, w taki sposób, aby podkreślić urodę, a nie ją oszpecić. Makijaż wykonany przez naszą ekspertkę pozwala na długi czas zapomnieć o kredce do oczu, czy podkreślaniu brwi pomadą lub ust konturówką.

Gdzie najlepiej wykonać makijaż permanentny w Warszawie?

Makijaż permanentny w Warszawie najlepiej wykonać w profesjonalnym gabinecie, który oferuje Klientkom najwyższą jakość usług. W naszym salonie dbamy o spektakularne i jednocześnie naturalne efekty. Podkreślamy urodę Klientek, podpowiadając im, w którym kierunku powinniśmy pójść. Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu makijażu permanentnego, Klientki otrzymują wizualizację, aby mogły zaakceptować przyszły efekt. W gabinecie NM Estetyka dbamy również o kobiecą, przyjazną atmosferę, tak, aby każda Klientka czuła się bezpiecznie, komfortowo i… w dobrych rękach! Makijaż permanentny ma być prezentem dla samej siebie, niwelującym kompleksy, podkreślającym urodę i pozwalającym na spędzanie mniejszej ilości czasu każdego dnia przed lustrem. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to dla naszych Klientek, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby miały poczucie, że w naszym gabinecie podczas zabiegu, to właśnie one są najważniejsze.

pl_PL